NASZE USŁUGI

Proponujemy trzy zasadnicze zakresy prac związanych z renowacją lub konserwacją budynków zarówno zabytkowych jak również takich, które nie podlegają ochronie konserwatorskiej.

Innowacyjne urządzenia

Niezawodne środki czyszczące

Gwarantujemy Państwu szybkie oraz niezależne od lokalizacji i wysokości czyszczenie powierzchni. W tym celu opracowaliśmy innowacyjne rozwiązania techniczne oraz techniki pracy, które wykorzystujemy podczas naszych zleceń.

Ponadto złożony system oczyszczania brudnej wody, przyczynia się dodatkowo do ochrony środowiska. KR-TECHNOLOGY pozostawia po sobie czystą powierzchnię, nieskażone środowisko i zadowolonych klientów.

Do profesjonalnego i głębokiego czyszczenia powierzchni niezbędny jest niezawodny środek czyszczący. W tym celu opracowaliśmy w naszym laboratorium własne, niestandardowe w 100%, przyjazne dla środowiska naturalnego i ludzi biologiczne materiały.

Jednocześnie nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, aby z powodzeniem walczyć z zanieczyszczonymi powierzchniami.

Różne rodzaje elewacji

Czyszczenie dachów

Skuteczna walka z tego typu zabrudzeniami biologicznymi ogranicza się wyłącznie do mycia elewacji pod niskim ciśnieniem wodą i środkami w 100% biologicznymi. Przy bardzo zabrudzonych powierzchniach KR-TECHNOLOGY posługuje się najnowocześniejszymi urządzeniami laserowymi.

Po wyczyszczeniu elewacji, konserwujemy dodatkowo powierzchnie środkami zabezpieczającymi je przed ponownymi zabrudzeniami mikrobiologicznymi.

Elewacja z cegły klinkierowej z czasem ulega zabrudzeniom, podobnie jak fugi między cegłami. Sprawdzone przez KR-TECHNOLOGY metody czyszczenia klinkieru przywracają mu świeży wygląd i likwidują zacieki spowodowane warunkami atmosferycznymi.

Całkowicie i niezawodnie usuwamy brud i wszystkie zanieczyszczenia bez użycia chemicznych środków czyszczących, aby Twój dach znów wyglądał jak nowy.

Obiekty wszelkiego typu

Od przemysłowych do sakralnych

Czyste otoczenie miejsca pracy zaliczają się do czynników bezpieczeństwa zakładowego oraz podnosi motywację pracowników. Wywiera także korzystne wrażenie na współpracujących partnerach biznesowych.

KR-TECHNOLOGY oferuje szeroką ofertę czyszczenia wewnętrznych i zewnętrznych powierzchni, która nie powoduje zatrzymania przebiegu produkcji.

Nowoczesna technika oczyszczania opracowana w KR-TECHNOLOGY znakomicie sprawdza się w architekturze sakralnej. Czyścimy kościoły, klasztory i kaplice. Pomnikom, rzeźbom i obiektom sakralnym nadajemy ich pierwotny wygląd.

Podczas wykonywania naszych usług przestrzegamy bezustannie wszystkich dyrektyw odnoszących się do renowacji i pielęgnacji zabytków. Nasze prace prowadzimy zawsze pod ścisłym nadzorem konserwatorów zabytków.

Wszystkie rodzaje powierzchni

Oczyszczamy równie dobrze

Drewniane tarasy czy balustrady, jak również inne wykonanane z najszlachetniejszego materiału budowlanego przedmioty, są bardzo narażone na zniszczenia. Drewno pod działaniem deszczu, słońca i szkodników zmienia swój pierwotny wygląd.

Zabiegi czyszczące przeprowadzane przez KR-TECHNOLOGY doskonale czyszczą i pielęgnują drewnianą powierzchnię nadając jej naturalny wygląd.

Oczyszczamy dla Państwa naturalny kamień na zewnątrz i wewnątrz – piaskowiec, granit, wapień, łupek lub kamień kwarcowy przywracając ich strukturę, oryginalny blask i naturalny wygląd.

Bez względu na rodzaj zanieczyszczenia, KR-TECHNOLOGY wykorzystuje odpowiedni dla Państwa kamiennych powierzchni wybór materiałów czyszczących i technik obróbki.

KR-TECHNOLOGY

Wykorzystanie najnowocześniejszego sprzętu obsługiwanego przez doświadczonych, profesjonalnie przeszkolonych pracowników, stosowanie środków dobranych w oparciu o kompetencje, wiedzę i doświadczenie wykwalifikowanych specjalistów oraz sprawna organizacja pracy, dają gwarancję wykonania zadania szybko, tanio i dobrze, co dla zamawiającego stanowi czysty zysk.

Dane adresowe

Al. Wojska Polskiego 7/7
70-470 Szczecin

Dane kontaktowe

tel. +48 509 712 121
info@krtechnology.pl